Logotip - center za razvoj kadrov Korak

Zaposleni

Na Andragoškem zavodu Maribor – Ljudski univerzi zaposleni stremimo k doseganju našega poslanstva in zagotavljanju kvalitetnega izobraževanja za vse generacije.

Za to skrbimo:

Direktorica javnega zavoda
Irena Urankar - direktorica

Irena Urankar

elektronski naslov: irena.urankar@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 11

Strokovni sodelavci

Armenda Amiti

elektronska pošta: armenda.amiti@azm-lu.si

telefonska številka: 02/ 234 11 16

Neža Bojnec Naterer

elektronska pošta: neza.bojnec@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 12

 

Anita Brglez

elektronska pošta: anita.brglez@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 23

 

Romana Čolić

elektronska pošta: romana.colic@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 30

 

Mojca Harc Novak

elektronska pošta: mojca.harc.novak@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 31

 

Katja Horvat

elektronska pošta: katja.horvat@azm-lu.si

 Vesna Zagoršćak

Vesna Lukovnjak

elektronska pošta: vesna.lukovnjak@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 30

 

Helena Matavž

elektronska pošta: helena.matavz@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 13

 Klavdija Mirič

Klavdija Mirič

elektronska pošta: klavdija.miric@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 30

 Mateja Pihlar

Mateja Pihlar

elektronska pošta: mateja.pihlar@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 25

 Alenka Sagadin Mlinarič

Alenka Sagadin Mlinarič

elektronska pošta: alenka.sagadin.mlinaric@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 34

 Maja Sedevčič

Maja Sedevčič

elektronska pošta: maja.sedevcic@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 16

Tatjana Njivar

elektronska pošta: tatjana.njivar@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 33

Strokovna delavka v informacijski pisarni
 

Brigita Knezar

elektronska pošta: brigita.knezar@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 11

GSM: 051 356 560

Finančno-računovodska služba
 Barbara Šarman

Barbara Šarman – vodja

elektronska pošta: barbara.sarman@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 29

 Karolina Pečar

Karolina Pečar

elektronska pošta: karolina.pecar@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 15

Vzdrževanje in nega prostorov
 Zumer Bejta

Zumer Bejta

elektronski naslov: zumer.bejta@azm-lu.si

telefonska številka: 02/234 11 17

 Jagoda Robić

Jagoda Robič

elektronski naslov: jagoda.robic@azm-lu.si

Izbrano za vas

Na Andragoškem zavodu Maribor – Ljudski univerzi nudimo raznovrstno izobraževalno ponudbo prilagojeno različnim ciljnim skupinam. Tu lahko na enem mestu najdete vse vsebine, ki so namenjene posebej vam.

Ponosni smo na naše partnerje...